سگ‌های پامرانین بسیار پشمالو و جذاب هستند، این نژاد در واقع از زیرشاخه‌های نژاد اشپیتز محسوب می‌شوند. همچنین دارای یک نسبت دور فامیلی با مالاموت آلاسکایی و ساموئید دارند. این سگ‌ها از زمانی که ملکه ویکتوریا در قرن هجدهم صاحب یکی از آنها شد در میان اشراف و ثروتمندان شناخته شد، نکته مهم در مورد این نژاد این است که پامرانین تنها یک نژاد اصلی دارد و اصطلاحاتی مثل پامرانین خرسی یا روباهی، زیرشاخه‌ای از این نژاد محسوب نمی‌شوند بلکه به دلیل شباهت برخی از سگ‌های این نژاد با حیوانات نامبرده به این نام شناخته می‌شوند.

photo_2021-02-25_21-17-31 پامرانین را بهتر بشناسید

فروش سگ پامرانین

پامرانین جزء نژادهای بسیار گرانقیمت است و هرچه چهره سگ اصیل تر و استانداردتر باشد بهای آن نیز بالاتر خواهد بود. اما باید توجه داشته باشید که این نژاد زیبا و دلربا برای این که همیشه همینقدر جذاب باشد نیاز به هزینه‌های بسیار زیادی برای نگهداری و مراقبت دارد.

خرید بهترین پامرانین خرسی
پامرانین خرسی در واقع اصیل ترین نوع پامرانین است، به این معنا که هرچه چهره پامرانین به خرس‌ها شباهت بیشتری داشته باشد، اصیل‌تر است. به این ترتیب در مقایسه میان پامرانین روباهی و خرسی باید گفت که پامرانین خرسی ارزش بیشتری دارد و در واقع خالص‌تر است.

photo_2021-02-25_21-17-32 پامرانین را بهتر بشناسید

فروش سگ پامرانین

پامرانین خرسی دارای تمام خصوصیات یک پامرانین اصیل است، به این ترتیب باید گفت پامرانین‌های خرسی بسیار شجاع، جسور و نترس هستند، آنها انرژی زیادی دارند، بسیار برونگرا بوده و یکی از عادات بد آنها پارس کردن زیاد است. بنابراین اگر از دوران تولگی با سگ‌ها، کودکان و حیوانات دیگر در ارتباط باشد، در مواجه با غریبه‌ها آرامتر است اما اگر این اتفاق نیوفتد متاسفانه باید بگوییم که عادات رفتاری در پامرانین‌ها به سختی قابل تغییر است.

photo_2021-02-25_21-18-00 پامرانین را بهتر بشناسید

فروش سگ پامرانین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

-- بارگیری کد امنیتی --

فهرست
این سایت جهت معرفی سگهای شکاری میباشد و خرید و فروش نداریم . این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
جهت ارتباط با ما و مشاوره با شماره 09121268546 تماس بگیرید.تماس با ما
+ +

این سایت جهت معرفی سگهای شکاری میباشد و خرید و فروش نداریم .
این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
العدة عن أحمد عن القاسم عن جده عن محمد عن أبی عبد اللّٰه علیه السّلام قال قال رسول اللّٰه صلّى اللّه علیه و آله : لا تضربوا الدواب على وجوهها فإنها تسبح بحمد اللّٰه قال و فی حدیث آخر و لا تسموها فی وجوهها.
به صورت حیوانات نزنید ؛ زیرا آنها حمد و تسبیح خدا مى‏گویند .
قوانین